نشست مدیران گروه آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت برگزار شد
۱۳۹۹ دهم خرداد

نشست مدیران گروه آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت به منظور بررسی آخرین وضعیت آموزشی این آموزشکده برگزار شد.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در این نشست با بیان اینکه مدیران گروه های اموزشی یکی ازعوامل ارتقای اموزشکده هستند گفت: مدیران گروه باید بر کلیه فعالیت های آموزشی، پژوهشی وفرهنگی آموزشکده نظارت کافی داشتنه باشند.

image_2020_5_30-7_48_51_984_Cxa.jpg

محمد نیک پسند افزود: آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت مستلزم رشد در هر دو بعد کمی و کیفی است و بهبود کیفیت آموزشی در دورانی که کلاس ها به جهت شیوع ویروس کرونا تعطیل است به جد مورد توجه قرار گیرد.

وی خواستار شناسایی امکانات و تسهیلات دورن و برون آموزشکده توسط مدیران گروه شد و ادامه داد: توسعه آموزش مجازی توسط مدیران گروه و مهارت مدیر گروه از نظر سواد الکترونیکی و بکار گیری ظرفیت های آموزش مجازی باید برای مدیران گروه و استادان با اهمیت باشد.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به  نقش نظارتی مدیران گروه برای توسعه کیفیت و ارتقای ارائه خدمات آموزشی اشاره کرد و افزود: مدیران گروه باید عملکرد استادان را در حوزه های مختلف مورد ارزیابی قرار دهند و در شناخت قوت ها، ضعف ها، فرصت ها و تهدیدها نقش موثری ایفا کنند.

image_2020_5_30-7_48_41_704_BcH.jpg

مدیر آموزش آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت نیز در این جلسه بررسی وضعیت آموزشی و تحصیلی دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 پس از شیوع کرونا و تعطیلی دانشگاه ها را از محورهای این نشست عنوان کرد و افزود: ماموریت اصلی مدیران گروه و استادان آموزشکده سما واحد رشت در زمان تعطیلی کلاس ها استفاده از فضای مجازی مبتنی بر آموزش الکترونیکی بنا نهاده شده است و این برنامه با قوت ادامه خواهد داشت.

علی علیجانپور افزود: بیش از 1000 کلاس توسط استادان آموزشکده از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و این روند همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه عملکرد استادان در برگزاری کلاس ها به صورت مجازی همانند کلاس های حضوری مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد اظهار کرد: مدیران گروه ملزم به تهیه گزارش در خصوص برگزاری و عدم برگزاری کلاس ها توسط بعضی از استادان هستند.

مدیر آموزش آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت نحوه برگزاری امتحانات، برنامه ریزی برای ترم تابستان، برنامه ریزی برای نیمسال تحصیلی 1400-1399 و نحوه دسترسی دانشجویان به جزوه ها جهت آمادگی برای امتحانات را از دیگر محورهای مطرح شده در این جلسه عنوان کرد.

نظرات کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست !
ارسال نظر
نام : (الزامي)
پست الکترونیکی : (الزامي) (مثال : yourname@domain.com)
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذرSaturday, November 28, 2020اِسَّبِت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢
نظر سنجی
نظر شما در مورد امکانات اضافه شده به وب سايت چيست ؟
تعداد شرکت کنندگان 7650 نفر
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 150
تعداد بازدیدکنندگان ديروز : 576
تعداد بازدیدکنندگان در هفته : 5154
تعداد بازدیدکنندگان در ماه : 21928
تعداد بازدیدکنندگان در سال : 312627
تعداد کل بازدیدکنندگان : 2918276
تعداد کاربران آنلاین : 11
سايتهای مرتبط
صفحه اصلي | گروههای آموزشی | جزوات و مقالات | اساتید آموزشکده | نظرات و پيشنهادات
کليه حقوق براي آموزشکده فني و حرفه اي سما واحد رشت محفوظ مي باشد.