محکومیت اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروههای تروریستی
۱۳۹۸ بيست و ششم فروردين
به گزارش روابط عمومی سما واحد رشت، رئیس و کارکنان سما واحد رشت با حضور در تجمع اعتراض‌آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت اقدام  آمریکا در  قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروههای تروریستی را محکوم کردند.

سردار محمد‌علی حق‌بین در این تجمع در محکومیت اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، بیان کرد: امروز در دنیا هر کشوری که بخواهد استقلال کامل داشته باشد باید بر سه عنصر علم و دانش، فرهنگ و اقتصاد در حد بسیار بالایی تسلط کامل داشته باشد.

1555255001-photo-2019-04-14-15-23-23.jpg
وی افزود: اگرکشوری بر علم و دانش مسلط باشد اما اطلاعات کافی بر فرهنگ ، پایه و اساس فرهنگ خود نداشته باشد، پایبند و وابسته و دنباله‌روی کشورهای دیگر خواهد شد.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان ادامه داد: خط فکری کشورهای مستقل و توسعه یافته این است که ما باید تولید‌کننده و دیگران مصرف‌کننده باشند و این موضوع در استراتژی‌هایشان  موجود است و به آن اعتقاد دارند که این استراتژی در عقبه فکری کشورهای مستکبر برجسته‌تر است.

حق‌بین با بیان اینکه در عصر حاضر، جهان‌خواران به جایی رسیده‌اند که می‌گویند ما باید سردمدار و بقیه کشورها دنباله‌رو باشند، عنوان‌کرد: اگر امروز قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را می‌بینیم و آمریکا ایران اسلامی را تحریم می‌کند و سپاه را تروریست می‌نامد به این دلیل است که دولتمردان آمریکا جامعه ایران را نمی‌شناسند و نمی‌داند که جمعیت و قدرت ایران فقط در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  نیست.

1555255371-photo-2019-04-14-15-26-56.jpg
این مقام مسئول خاطر‌نشان کرد: سپاهیان‌، دانشگایان، حوزویان و جوانان پر شور و رهبری، قرآن، آیات و روایات هر کدامشان یک ستون پر قدرت هستند که می‌توانند در زمان‌های خطر و بحران از انقلاب  اسلامی ایران و مردم حمایت کنند‌.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: آمریکا بارها و بارها برای آغاز جنگ تا پشت مرزهای ایران آمد اما جرئت این کار را نداشت و بدون نتیجه برگشت و به زعم خود بهترین کاری را که فکر می‌کردند می‌توانند برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران انجام دهند این بود که داعش را شکل دهند که باز هم موفق نشدند.

حق‌بین خاطرنشان کرد: ما باید در مقابل توطئه‌های دشمنان حواسمان را کاملا جمع کنیم و بر نقشه‌های شوم بعدی آنها نیز آگاهی کامل داشته باشیم تا بتوانیم توطئه‌های آنها را خنثی کنیم در غیر این صورت نسل‌های بعد کوتاهی‌های مارا درمقابل دشمنان نخواهند پذیرفت.

1555255071-photo-2019-04-14-15-24-33.jpg

وی با بیان اینکه دشمنان با سیاست‌هایی که در پیش گرفته‌اند درصدد معرفی ایران به عنوان یک کشور جنگ‌طلب هستند عنوان کرد: با هوشیاری مردم تمام توطئه‌های دشمنان نقش بر آب شد به گونه‌ای که طرح سوم داعش قبل از ورود به ایران در نطفه خفه شد و هیچ‌گاه به ثمر نرسید.
 
فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان افزود:کسانی که ایران را جنگ‌طلب خطاب می‌کنند بدانند که ایران صلح را برای خاورمیانه و دنیای اسلام به ارمغان  آورده و ایران اسلامی در مقابل تمام خباثت‌ها ایستاده و نقشه های شوم دشمنان را باطل خواهد کرد.
نظرات کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست !
ارسال نظر
نام : (الزامي)
پست الکترونیکی : (الزامي) (مثال : yourname@domain.com)
۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمنSaturday, January 25, 2020اِسَّبِت ٢٩ جمادي الاولي ١٤٤١
نظر سنجی
نظر شما در مورد امکانات اضافه شده به وب سايت چيست ؟
تعداد شرکت کنندگان 7507 نفر
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 228
تعداد بازدیدکنندگان ديروز : 743
تعداد بازدیدکنندگان در هفته : 9885
تعداد بازدیدکنندگان در ماه : 30247
تعداد بازدیدکنندگان در سال : 268367
تعداد کل بازدیدکنندگان : 2652076
تعداد کاربران آنلاین : 10
سايتهای مرتبط
صفحه اصلي | گروههای آموزشی | جزوات و مقالات | اساتید آموزشکده | نظرات و پيشنهادات
کليه حقوق براي آموزشکده فني و حرفه اي سما واحد رشت محفوظ مي باشد.