کتابدار آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت تجلیل شد
۱۳۹۷ بيست و هشتم آبان
به گزارش روابط عمومی سما واحد رشت، به مناسبت هفته گرامی داشت کتاب و کتابخوانی از فاطمه الواریان کتابدار آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت تجلیل شد.

دکتر محمد نیک پسند معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در این مراسم با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی با بیان اینکه مطالعه کتاب باعث افزایش آگاهی می شود بیان کرد: آرامشی که با مطالعه در انسان ایجاد می شود با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

گرامي داشت هفته کتابخواني2.jpg

نیک پسند تقویت ذهن و حفاظت از آن را از آثار مطالعه عنوان کرد و افزود: مطالعه باعث افزایش همدلی می شود و کسانی که وقت خود را با مطالعه سپری می کنند،  روابط اجتماعی قوی تری نسبت به دیگران دارند.

معاون سما واحد رشت خاطر نشان کرد: کسانی که کتاب می خوانند دایره لغات وسیعتری دارند و از اعتماد به نفس خوبی برخوردار هستند.


گرامي داشت هفته کتابخواني.jpg
نیک پسند با بیان اینکه برای ایجاد علاقه به کتاب و کتابخوانی، عوامل متعددی نقش دارند که نخستین آنها «خانواده» است، گفت: هیچ ذخیره و میراثی سودمندتر و با ارزش تر از کتاب نیست و بهترین میراثی که پدران و مادران می توانند برای فرزندان خود به یادگار بگذارند فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی است؛ چرا که کتاب، مایه آرامش روحی انسان است.

در پایان این مراسم به مناسبت هفدمین سالروز تاسیس کتابخانه آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت بصورت نمادین کیک منقش به گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای و کارکنان سما واحد رشت بریده شد.
نظرات کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست !
ارسال نظر
نام : (الزامي)
پست الکترونیکی : (الزامي) (مثال : yourname@domain.com)
۱۳۹۸ شنبه ۴ خردادSaturday, May 25, 2019اِسَّبِت ٢٠ رمضان ١٤٤٠
نظر سنجی
نظر شما در مورد امکانات اضافه شده به وب سايت چيست ؟
تعداد شرکت کنندگان 7369 نفر
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 449
تعداد بازدیدکنندگان ديروز : 999
تعداد بازدیدکنندگان در هفته : 8216
تعداد بازدیدکنندگان در ماه : 23909
تعداد بازدیدکنندگان در سال : 271245
تعداد کل بازدیدکنندگان : 2475967
تعداد کاربران آنلاین : 6
سايتهای مرتبط
صفحه اصلي | گروههای آموزشی | جزوات و مقالات | اساتید آموزشکده | نظرات و پيشنهادات
کليه حقوق براي آموزشکده فني و حرفه اي سما واحد رشت محفوظ مي باشد.